hej er foreningen død siden der ikke er sket en skid siden 12 M V H Madsen
HejForeningen er fuld aktiv, man er altid velkommen til at følge med under aktivitetskalenderen. Som medlem får man også et medlemsblad, hvor man kan følge med
Hej PernillePrøv at ringe til Kristian Kjeldsen på 22936750, han er formand for foreningen i Danmark. 😊
Hej med jer, jeg har fået jeres side anbefalet. Jeg leder efter en god stabil vallak som egentlig mest skal bruges for vogn, hygge. Mm. Kan i hjælpe?
Hej Kristina. Der er få aktive medlemmer på Sjælland, men jeg ved ikke om der er heste til salg. Kontakt gerne Kristian Kjeldsen på 22936750.
HejJeg kunne godt tænke mig at høre om der er nogen på sjælland som gør sig i schleswiger?Jeg kunne godt tænke mig at finde en vallak på 5-10 årVh Kristina